Wszystkie produkty
-
Taśma klejąca BOPP
-
Taśma samoprzylepna do papieru Kraft
-
Taśma klejąca PET
-
Taśma samoprzylepna PVC
-
Taśma BOPP Jumbo Roll
-
Taśma klejąca z włókna szklanego
-
Rolka folii stretch
-
Taśma klejąca do pakowania
-
Taśma samoprzylepna poliamidowa
-
Piankowa taśma klejąca
-
Taśma MOPP
-
Rolka folii ochronnej
-
Papier pakowy Jumbo Roll
-
Statyczna folia z tworzywa sztucznego
Osoba kontaktowa :
Jack Fan (General Manager)
Numer telefonu :
+8615256576385
słowa kluczowe [ bopp packaging tape ] mecz 141 produkty.
Samoprzylepna taśma samoprzylepna BOPP do pakowania kartonów
| Materiał: | BOPP |
|---|---|
| Kolor: | przezroczysty czarny |
| Długość:: | 30m-1000m |
Wodoodporna czarna taśma samoprzylepna OEM Bopp 30m-1000m
| Materiał: | BOPP |
|---|---|
| Kolor: | przezroczysty czarny |
| Długość:: | 30m-1000m |
Czerwone znaki drukowane Przezroczysta taśma samoprzylepna BOPP Wodoodporna szerokość 24 mm
| Materiał: | BOPP |
|---|---|
| Kolor: | Przezroczysty biały |
| Długość:: | 30m-1000m |
Niebieska taśma do pakowania Bopp z nadrukiem, przezroczysta 35mic-90mic
| Materiał: | BOPP |
|---|---|
| Kolor: | Przezroczysty biały |
| Długość:: | 30m-1000m |
Dostosowana drukowana ostrzegawcza taśma samoprzylepna BOPP wodoodporna do pakowania uszczelniającego
| Materiał: | BOPP |
|---|---|
| Kolor: | Przezroczysty kremowy żółty |
| Długość:: | 30m-1000m |
Grubość 50 - 60um Przezroczysta bezszumowa akrylowa taśma klejąca do wody Bopp Cicha taśma do pakowania
| Materiał: | BOPP |
|---|---|
| Kolor: | Przezroczysty |
| Długość:: | 100m |
Grubość 45um 100 jardów Przezroczysty bezszumowy klej topliwy Bopp Cicha taśma klejąca do pakowania
| Materiał: | BOPP |
|---|---|
| Kolor: | Przezroczysty |
| Długość:: | 100 jardów |
45micx48mmx60/100m Akrylowa aktywowana wodą krystalicznie przezroczysta taśma samoprzylepna Bopp
| Materiał: | BOPP |
|---|---|
| Kolor: | Przezroczysty |
| Długość:: | 60/100m |
Brązowa gumowana wzmocniona samoprzylepna delikatna taśma do pakowania Brązowa taśma Bopp
| Materiał: | BOPP |
|---|---|
| Kolor: | brązowy |
| Długość:: | 150-1000m |
Bopp Material Taśma klejąca Opp Transparent Clear Taśmy Pudełko Opakowanie Taśma klejąca
| Materiał: | BOPP |
|---|---|
| Kolor: | Przezroczysty |
| Długość:: | 50-4000m |

