Wszystkie produkty
-
Taśma klejąca BOPP
-
Taśma samoprzylepna do papieru Kraft
-
Taśma klejąca PET
-
Taśma samoprzylepna PVC
-
Taśma BOPP Jumbo Roll
-
Taśma klejąca z włókna szklanego
-
Rolka folii stretch
-
Taśma klejąca do pakowania
-
Taśma samoprzylepna poliamidowa
-
Piankowa taśma klejąca
-
Taśma MOPP
-
Rolka folii ochronnej
-
Papier pakowy Jumbo Roll
-
Statyczna folia z tworzywa sztucznego
Osoba kontaktowa :
Jack Fan (General Manager)
Numer telefonu :
+8615256576385
słowa kluczowe [ bopp packaging tape ] mecz 141 produkty.
Środowiskowa, przezroczysta, cicha, samoprzylepna taśma klejąca BOPP do pakowania
| Materiał: | BOPP |
|---|---|
| Kolor: | Przezroczysty |
| Długość:: | 30-300m |
100m 48mm Dostosowane logo Kartonowe pudełko Taśma opakowaniowa Opp Drukowana taśma do pakowania kartonów Bopp
| Materiał: | BOPP |
|---|---|
| Kolor: | Przezroczysty |
| Długość:: | 30-1000m |
Taśma pakowa Bopp Przezroczysta taśma pakowa bez hałasu, łatwa do rozdarcia
| Materiał: | Bopp |
|---|---|
| Kolor: | Przezroczysty |
| Długość:: | 30m-1000m,40m,50m,66m,100m,100yard,132m,500m,100 |
Ziemisty brąz / jasnobrązowy kolor Wysoka przyczepność Brązowa taśma do pakowania paczek Bopp do taśmy uszczelniającej karton
| Materiał: | Bopp |
|---|---|
| Kolor: | brązowy |
| Długość:: | 30m,40m,50m,66m,100m,100yard,132m,500m,100 |
Niestandardowa drukowana taśma pakowa BOPP z logo Delikatna taśma Wytrzymała taśma transportowa z logo firmy
| Materiał: | Bopp |
|---|---|
| Kolor: | Biały + Czerwony |
| Długość:: | 30m-1000m |
45micx48mmx100m Elektryczna taśma samoprzylepna BOPP Zielona taśma izolacyjna ODM
| Materiał: | BOPP |
|---|---|
| Kolor: | Przezroczysty zielony |
| Długość:: | 30m-1000m |
Przezroczysta zielona taśma samoprzylepna BOPP Taśma izolacyjna zielona z nadrukowanym logo
| Materiał: | BOPP |
|---|---|
| Kolor: | Przezroczysty Zielony/Brązowy |
| Długość:: | 30m-1000m |
Taśma pakowa Bopp o grubości 45um przezroczysta akrylowa taśma klejąca do wody
| Materiał: | BOPP |
|---|---|
| Kolor: | Przezroczysty |
| Długość:: | 30m-150m |
Taśma pakowa Bopp o grubości 48um przezroczysta akrylowa taśma klejąca do wody
| Materiał: | BOPP |
|---|---|
| Kolor: | Przezroczysty |
| Długość:: | 50m-150m |
Taśma pakowa Bopp o grubości 50um przezroczysta akrylowa taśma klejąca do wody
| Materiał: | BOPP |
|---|---|
| Kolor: | Przezroczysty |
| Długość:: | 50m-100m |

