Wszystkie produkty
-
Taśma klejąca BOPP
-
Taśma samoprzylepna do papieru Kraft
-
Taśma klejąca PET
-
Taśma samoprzylepna PVC
-
Taśma BOPP Jumbo Roll
-
Taśma klejąca z włókna szklanego
-
Rolka folii stretch
-
Taśma klejąca do pakowania
-
Taśma samoprzylepna poliamidowa
-
Piankowa taśma klejąca
-
Taśma MOPP
-
Rolka folii ochronnej
-
Papier pakowy Jumbo Roll
-
Statyczna folia z tworzywa sztucznego
Osoba kontaktowa :
Jack Fan (General Manager)
Numer telefonu :
+8615256576385
słowa kluczowe [ colored packing tape ] mecz 200 produkty.
Przezroczysta samoprzylepna taśma gumowa Jumbo Roll BOPP Jumbo Roll Tape 1280mm
| Materiał: | BOPP |
|---|---|
| Kolor: | Przezroczysty |
| Długość:: | 4000m |
Opakowania kartonowe Guma BOPP Taśma Jumbo Roll Clear Jumbo Tape Roll 4000M
| Materiał: | BOPP |
|---|---|
| Kolor: | Przezroczysty |
| Długość:: | 4000m |
Żółta brązowa taśma samoprzylepna BOPP Jumbo Roll do pakowania w kartony
| Długość:: | 4000m |
|---|---|
| Szerokość:: | 1280mm |
| Kolor: | Przezroczysty |
10MMx20M Biały papier ryżowy Taśma maskująca Malowanie dekoracyjne Etykietowanie Opakowanie
| Materiał:: | Bibuła karbowana |
|---|---|
| kolor:: | Czerwony/niebieski/czarny/żółty itp |
| Długość:: | 20m |
Grubość 45um 100 jardów Przezroczysty bezszumowy klej topliwy Bopp Cicha taśma klejąca do pakowania
| Materiał: | BOPP |
|---|---|
| Kolor: | Przezroczysty |
| Długość:: | 100 jardów |
Środowiskowa, przezroczysta, cicha, samoprzylepna taśma klejąca BOPP do pakowania
| Materiał: | BOPP |
|---|---|
| Kolor: | Przezroczysty |
| Długość:: | 30-300m |
USA TSCA Standardowa, przezroczysta, cicha, samoprzylepna taśma klejąca BOPP
| Materiał: | BOPP |
|---|---|
| Kolor: | Przezroczysty |
| Długość:: | 30-500m |
BOPP Packaging Adhesive Sealing Tape USA Standard TSCA Środowiskowy przezroczysty, cichy klej topliwy
| Materiał: | BOPP |
|---|---|
| Kolor: | Przezroczysty |
| Długość:: | 30-300m |
Taśma samoprzylepna BOPP z nadrukiem na zamówienie Taśma samoprzylepna do pakowania w karton
| Materiał: | Bopp |
|---|---|
| Kolor: | Przezroczysty żółty |
| Długość:: | 100-1000m |
Taśma klejąca do kartonów topliwych BOPP 38mic ~ 60mic
| Materiał: | BOPP |
|---|---|
| Kolor: | Przezroczysty kremowy żółty |
| Długość:: | 30m-1000m |

