Wszystkie produkty
-
Taśma klejąca BOPP
-
Taśma samoprzylepna do papieru Kraft
-
Taśma klejąca PET
-
Taśma samoprzylepna PVC
-
Taśma BOPP Jumbo Roll
-
Taśma klejąca z włókna szklanego
-
Rolka folii stretch
-
Taśma klejąca do pakowania
-
Taśma samoprzylepna poliamidowa
-
Piankowa taśma klejąca
-
Taśma MOPP
-
Rolka folii ochronnej
-
Papier pakowy Jumbo Roll
-
Statyczna folia z tworzywa sztucznego
Osoba kontaktowa :
Jack Fan (General Manager)
Numer telefonu :
+8615256576385
słowa kluczowe [ colored packing tape ] mecz 200 produkty.
Izolacja BOPP Fioletowa taśma elektryczna Wodoodporna OEM
| Materiał: | BOPP |
|---|---|
| Kolor: | Przezroczysty fioletowy |
| Długość:: | 30m-1000m |
Samoprzylepna przezroczysta taśma BOPP Jumbo Roll Cena za kg
| Materiał: | BOPP |
|---|---|
| Kolor: | Przezroczysty |
| Długość:: | 4000m |
Klej akrylowy Guma Opp BOPP Taśma Jumbo Rolka 1335MMx4000M
| Materiał: | BOPP |
|---|---|
| Kolor: | Przezroczysty |
| Długość:: | 4000m |
Rolka 4,4 mils Klej akrylowy Przezroczysta polipropylenowa taśma samoprzylepna BOPP
| Materiał: | Bopp |
|---|---|
| Kolor: | Przezroczysty |
| Długość:: | 30m-1000m,40m,50m,66m,100m,100yard,132m,500m,100 |
Bopp Clear Tape Drukowany kolorowy klej akrylowy z niestandardowym logo
| Materiał: | Bopp |
|---|---|
| Kolor: | Przezroczysty |
| Długość:: | 50m-130m |
1000 - 4000mts Przezroczysta taśma klejąca BOPP Rolka maszyny do gumowania BOPP
| Materiał: | Bopp |
|---|---|
| Kolor: | Przezroczysty żółty |
| Długość:: | 100-1000m |
Przezroczysty klej akrylowy Taśma BOPP Jumbo Roll 1280 mm x 4000 m Dostosowana
| Materiał:: | Bopp/Opp |
|---|---|
| kolor:: | biały, żółty, niebieski, brązowy itp. |
| Długość:: | 4000m |
30m-1000m Scotched wodoodporna taśma Bopp Box Taśma do pakowania Nietoksyczna i bez smaku taśma uszczelniająca Opp
| Materiał: | BOPP |
|---|---|
| Kolor: | Przezroczysty |
| Długość:: | 30m-1000m |
Czarna taśma samoprzylepna poliamidowa Taśma ESD Kapton
| Materiał:: | Poliamid |
|---|---|
| kolor:: | czarny |
| Długość:: | 33mts lub dostosowane |
Brązowa taśma samoprzylepna Heavy Duty Bopp do pakowania Mocna samoprzylepna taśma uszczelniająca OPP
| Materiał: | Bopp |
|---|---|
| Kolor: | brązowy |
| Długość:: | 30m,40m,50m,66m,100m,100yard,132m,500m,100 |

