Wszystkie produkty
-
Taśma klejąca BOPP
-
Taśma samoprzylepna do papieru Kraft
-
Taśma klejąca PET
-
Taśma samoprzylepna PVC
-
Taśma BOPP Jumbo Roll
-
Taśma klejąca z włókna szklanego
-
Rolka folii stretch
-
Taśma klejąca do pakowania
-
Taśma samoprzylepna poliamidowa
-
Piankowa taśma klejąca
-
Taśma MOPP
-
Rolka folii ochronnej
-
Papier pakowy Jumbo Roll
-
Statyczna folia z tworzywa sztucznego
Osoba kontaktowa :
Jack Fan (General Manager)
Numer telefonu :
+8615256576385
słowa kluczowe [ colored packing tape ] mecz 200 produkty.
Taśma MOPP o grubości 60 mm do mocowania klimatyzatora w lodówce
| Materiał:: | MOPP |
|---|---|
| kolor:: | NIEBIESKI, dostosowany |
| Długość:: | 100m |
Niestandardowa dwustronna biała folia Opp MOPP Taśma foliowa Odporna na wysokie temperatury
| Materiał:: | MOPP |
|---|---|
| kolor:: | biały |
| Długość:: | 18m, 27m, 30m, 50m itd. |
Naprawiono wiązanie taśmą MOPP bez pozostałości kleju do naprawy tapet
| Materiał:: | MOPP |
|---|---|
| kolor:: | biały |
| Długość:: | 66m² |
Brązowa czerwona taśma mopowa taśma klejąca 25 mm taśma klejąca na gorąco
| Materiał:: | MOPP |
|---|---|
| kolor:: | brązowo-czerwony |
| Długość:: | 66m² |
Taśma klejąca taśma MOPP Taśma gumowa do mocowania lodówki 1500 mm
| Materiał:: | MOPP |
|---|---|
| kolor:: | brązowo-czerwony |
| Długość:: | 50m |
30mm MOPP Przyjazna dla zamrażarki taśma maskująca Jednostronne gumowe paski samoprzylepne
| Materiał:: | MOPP |
|---|---|
| kolor:: | brązowo-czerwony |
| Długość:: | 50m |
Taśma MOPP o wysokiej lepkości Jednostronna taśma do lodówki 300 mm
| Materiał:: | MOPP |
|---|---|
| kolor:: | brązowo-czerwony |
| Długość:: | 50m |
Kolorowa taśma samoprzylepna do pakowania kanałów 1240 mm jednostronna do uszczelniania napraw rur
| Materiał:: | Tkanina/tkanina kanałowa |
|---|---|
| kolor:: | Dostosowane |
| Długość:: | 30m-50m, dostosowane |
Taśma klejąca do pakowania w folię aluminiową HVAC do uszczelniania rury kanałowej 10m
| Materiał:: | folia aluminiowa |
|---|---|
| kolor:: | Biało niebieski |
| Długość:: | 10m |
Taśma samoprzylepna do pakowania kanałów Taśma z folii aluminiowej 20m
| Materiał:: | folia aluminiowa |
|---|---|
| kolor:: | Biało niebieski |
| Długość:: | 20m |

