Wszystkie produkty
-
Taśma klejąca BOPP
-
Taśma samoprzylepna do papieru Kraft
-
Taśma klejąca PET
-
Taśma samoprzylepna PVC
-
Taśma BOPP Jumbo Roll
-
Taśma klejąca z włókna szklanego
-
Rolka folii stretch
-
Taśma klejąca do pakowania
-
Taśma samoprzylepna poliamidowa
-
Piankowa taśma klejąca
-
Taśma MOPP
-
Rolka folii ochronnej
-
Papier pakowy Jumbo Roll
-
Statyczna folia z tworzywa sztucznego
Osoba kontaktowa :
Jack Fan (General Manager)
Numer telefonu :
+8615256576385
słowa kluczowe [ colored packing tape ] mecz 200 produkty.
30m-1000m Samoprzylepna brązowa taśma papierowa Jednostronna taśma papierowa do pakowania
| Materiał: | kraft |
|---|---|
| Kolor: | Przezroczysty |
| Długość:: | 30m-1000m |
Samoprzylepna taśma uszczelniająca BOPP Jumbo Roll 1280MM
| Materiał: | BOPP |
|---|---|
| Kolor: | Przezroczysty |
| Długość:: | 4000m |
40mic 45mic Clear BOPP Water Akrylowa taśma klejąca Jumbo Roll Dostosowany kolor i logo
| Materiał: | BOPP |
|---|---|
| Kolor: | Przezroczysty |
| Długość:: | 4000m |
Taśma samoprzylepna z przezroczystej wody akrylowej BOPP Jumbo Roll Custom
| Materiał: | BOPP |
|---|---|
| Kolor: | Przezroczysty |
| Długość:: | 4000m |
Aktywowana akrylowa delikatna taśma klejąca z papieru pakowego 150MIC
| Materiał: | kraft |
|---|---|
| Kolor: | Przezroczysty |
| Długość:: | 30m-1000m |
Aktywowana wodą taśma samoprzylepna z papieru pakowego Krucha wzmocniona taśma gumowana 50m
| Materiał: | kraft |
|---|---|
| Kolor: | Przezroczysty |
| Długość:: | 30m-1000m |
Wzmocniona uszczelka Brązowa gumowana taśma samoprzylepna z papieru kraft Drukowanie na zamówienie
| Materiał: | kraft |
|---|---|
| Kolor: | brązowy |
| Długość:: | 30m-1000m |
17 mm 20 mm niebieska rolka taśmy samoprzylepnej z PVC do izolacji elektrycznej
| Materiał:: | PCV |
|---|---|
| kolor:: | NIEBIESKI, dostosowany |
| Długość:: | 33m |
Taśma samoprzylepna z polichlorku winylu TUV, 50 mm, czarno-białe paski
| Materiał:: | PCV |
|---|---|
| kolor:: | Czarny + biały |
| Długość:: | 33m |
Elektryczna niebieska folia Mopp Trapping Safety Wodoodporna taśma naprawcza 20mm-60mm
| Materiał:: | MOPP |
|---|---|
| kolor:: | Niebieski |
| Długość:: | 50m |

