Wszystkie produkty
-
Taśma klejąca BOPP
-
Taśma samoprzylepna do papieru Kraft
-
Taśma klejąca PET
-
Taśma samoprzylepna PVC
-
Taśma BOPP Jumbo Roll
-
Taśma klejąca z włókna szklanego
-
Rolka folii stretch
-
Taśma klejąca do pakowania
-
Taśma samoprzylepna poliamidowa
-
Piankowa taśma klejąca
-
Taśma MOPP
-
Rolka folii ochronnej
-
Papier pakowy Jumbo Roll
-
Statyczna folia z tworzywa sztucznego
Osoba kontaktowa :
Jack Fan (General Manager)
Numer telefonu :
+8615256576385
słowa kluczowe [ colored packing tape ] mecz 200 produkty.
90 Mic Wodoodporna taśma samoprzylepna BOPP Przezroczysty przezroczysty kolor
| Materiał: | BOPP |
|---|---|
| Kolor: | brązowy |
| Długość:: | 30m-1000m |
ISO9001 30mm Elektryczna taśma samoprzylepna PVC do ostrzeżenia o podłodze rury
| Materiał:: | PCV |
|---|---|
| kolor:: | biały, żółty, niebieski, brązowy itp. |
| Długość:: | 33m |
Wodoodporna izolacja Elektryczna taśma ochronna PVC Zielone białe paski 40mm
| Materiał:: | PCV |
|---|---|
| kolor:: | biały, żółty, niebieski, brązowy itp. |
| Długość:: | 33m-100m |
Taśma maskująca przyjazna dla zamrażarki o grubości 50 mm
| Materiał:: | MOPP |
|---|---|
| kolor:: | Ciemnoniebieski, dostosowany |
| Długość:: | 50m |
24mm taśma do naprawy tapet o wysokiej przyczepności do tapet żółta wodoodporna
| Materiał:: | MOPP |
|---|---|
| kolor:: | biały |
| Długość:: | 50m, 100m (itd.) |
Czarna flanelowa taśma klejąca do pakowania w wiązkę przewodów Taśma z tkaniny 15m
| Materiał:: | Tkanina poliestrowa / flanelowa |
|---|---|
| kolor:: | czarny |
| Długość:: | 15m |
Klej gumowy Taśma do lodówki Taśma MOPP Wodoodporna
| Materiał:: | BOPP |
|---|---|
| kolor:: | Niebieski |
| Długość:: | 30m-100m |
Klej gumowy do pisania z gumowanym papierem, aktywowany wodą, luzem
| Materiał: | kraft |
|---|---|
| Kolor: | Przezroczysty |
| Długość:: | 30m-1000m |
Taśma samoprzylepna z papieru pakowego o długości 1000 m do pakowania w kartony
| Materiał: | kraft |
|---|---|
| Kolor: | Przezroczysty |
| Długość:: | 30m-1000m |
Niestandardowa, delikatna, drukowana, gumowana, brązowa taśma klejąca z papieru pakowego BSCI do pakowania
| Materiał: | kraft |
|---|---|
| Kolor: | Przezroczysty |
| Długość:: | 30m-1000m |

